O nas

Jak uczymy? Właśnie tak:

Na początek – antipasto:

- Ucz się na swoim poziomie zaawansowania: Zrób test poziomujący, porozmawiaj z lektorem i wspólnie zdecydujemy, jaki poziom jest dla Ciebie najlepszy, mamy ich wiele. Od początkującego do zaawansowanego, poprzez wszystkie tajemnicze literki. Wybierz z nami!

- Ucz się tak, jak lubisz: Proponujemy zajęcia indywidualne, w parach, mini-grupy do 6-10 osób. Nigdy więcej dopychania kolanem do sali na trzynastą, czternastą bądź piętnastą osobę w grupie. Ty wybierasz!

W środku – piatto forte:


- Musisz mówić, przełam się naturalne i natychmiastowe złamanie barier językowych w mówieniu od pierwszych zajęć gwarantowane doświadczeniem. Uda Ci się!

- Nie zakuwaj na pamięć, myśl jednoczesna nauka komunikacji i myślenia w języku włoskim oraz kojarzenie i budowanie własnego systemu. To jest proste!
- Gramatyka dla języka a nie odwrotnie nauka języka nie może zostać pozbawiona gramatyki, jednak nie może zostać przez nią zdominowana. Język dla Ciebie!

- Nie nudź się, rozkręć się zajęcia muszą być pozbawione nudy i przewidywalności - czynników najbardziej zniechęcających do nauki. Wpadnij w rytm!

- Naucz się uczyć Głównym problemem uczenia się języka obcego jest opanowanie strategii, w jaki sposób przyswajać materiał. Powiemy Ci jak to zrobić!

Na koniec – dessert:

- Twoja lekcja to nie przypadek perfekcyjnie zaprogramowane zajęcia od pierwszej do ostatniej minuty aktywizują każdego uczestnika. Ucz się z nami!

Naturalnie, in italiano!
 • Stanisław Żebrowski

  Nazywam się Stanisław Tarraro Żebrowski. Skąd Tarraro? Mój pradziadek, Filippo Tarraro przyjechał do Polski z południa Włoch.
  Od 1999 roku nauczanie języka włoskiego jest moją pasją.
  W 2007 stworzyłem Centrum Języka Włoskiego Tarraro, jako niekonwencjonalny pomysł a potem miejsce na naukę języka i poznawanie kultury Włoch oraz nowatorskie rozwiązania dydaktyczne bogate w czynniki kulturowe i kulinarne.

 • Agnieszka Białowolska

  Salve! Nazywam się Agnieszka. Zawsze wiedziałam, że będę uczyć!
  Praca nauczyciela, który potrafi przekazać swoją pasję swoim Uczniom jest fascynująca.
  Ucząc języka włoskiego odkryłam, że kultura i sposób pojmowania świata przez Włochów są mi bardzo bliskie.
  W Centrum Tarraro naszym kluczem w nauce języka jest bezpośredni kontakt z każdym naszym uczniem i dobieranie właściwych metod dydaktycznych do jego potrzeb.

 • Giuseppe Ferro

  Ciao! Mi chiamo Giuseppe, sono italiano e vengo da Catania, nella calda Sicilia.
  Od 2010 roku pracuję ze Stanisławem realizując jego pomysł prowadzenia lekcji raz z native speaker'em, raz z lektorem. Co daje naszym "studenti" dwa różne podejścia do języka.
  Przygotowuję niebanalne lekcje i tworzę włoski, optymistyczny klimat. Gwarantuję Wam brak nudy na zajęciach.
  Vi aspetto!

 • Michalina Włoska

  Ciao! Nazywam się Michalina.
  Moja przygoda z językiem włoskim zaczęła się kiedy po raz pierwszy odwiedziłam moich kuzynów we Włoszech.
  Od razu zakochałam się w tym pięknym języku. Skończyłam filologię włoską i od kilku lat spełniam się w pracy lektora.
  Mój przepis na zajęcia? To proste, nieustannie zarażać kursantów swoją pasją do języka włoskiego!