O nas - La nostra squadra


Stanisław Tarraro Żebrowski

Nazywam się Stanisław Tarraro Żebrowski. Skąd Tarraro? Mój pradziadek, Filippo Tarraro przyjechał do Polski z południa Włoch.
Od 1999 roku nauczanie języka włoskiego jest moją pasją. W 2007 stworzyłem Centrum Języka Włoskiego Tarraro, jako niekonwencjonalny pomysł a potem miejsce na naukę języka i poznawanie kultury Włoch oraz nowatorskie rozwiązania dydaktyczne bogate w czynniki kulturowe i kulinarne.
Agnieszka Białowolska

Salve! Nazywam się Agnieszka. Zawsze wiedziałam, że będę uczyć!
Praca nauczyciela, który potrafi przekazać swoją pasję swoim Uczniom jest fascynująca.
Ucząc języka włoskiego odkryłam, że kultura i sposób pojmowania świata przez Włochów są mi bardzo bliskie. W Centrum Tarraro naszym kluczem w nauce języka jest bezpośredni kontakt z każdym naszym uczniem i dobieranie właściwych metod dydaktycznych do jego potrzeb.

Michalina Włoska

Ciao! Nazywam się Michalina. Moja przygoda z językiem włoskim zaczęła się kiedy po raz pierwszy odwiedziłam moich kuzynów we Włoszech. Od razu zakochałam się w tym pięknym języku.
Skończyłam filologię włoską i od kilku lat spełniam się w pracy lektora. Mój przepis na zajęcia? To proste, nieustannie zarażać kursantów swoją pasją do języka włoskiego!Giuseppe Ferro

Ciao! Mi chiamo Giuseppe, sono italiano e vengo da Catania, nella calda Sicilia.
Od 2010 roku pracuję ze Stanisławem realizując jego pomysł prowadzenia lekcji raz z native speaker'em, raz z lektorem. Co daje naszym "studenti" dwa różne podejścia do języka. Przygotowuję niebanalne lekcje i tworzę włoski, optymistyczny klimat. Gwarantuję Wam brak nudy na zajęciach. Vi aspetto!